• Testovanie Komparo

• PROJEKT KOMPARO

Naša škola sa dlhodobo zapája do testovania s názvom Komparo, na ktorom si žiaci môžu overiť vedomosti a porovnať svoje výsledky s rovesníkmi v iných školách a mestách na celom Slovensku. Žiaci sa testujú najmä z predmetov slovenský jazyk a matematika. Pre deviatakov je tento projekt zároveň prípravou na celoštátne testovanie, známe ako Monitor. V posledných rokoch sa testovanie Komparo na našej škole uskutočňuje vo všetkých triedach 9., 8. a 4. a 6. ročníka vďaka podpore rodičovského združenia.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

PROJEKT EXAMINO

Spoločnosť EXAM, ktorá už viac ako dve desaťročia pomáha pri školskom i domácom vzdelávaní žiakov, spustila portál EXAMINO, ktorý umožňuje domáce vzdelávanie, opakovanie a overovanie vedomostí žiakov v ročníkoch 5 - 9, a to (zatiaľ) z predmetov slovenský jazyk a literatúra a matematika.

DOMÁCE TESTOVANIE EXAMINO