Žiaci 1. a 6. oddelenia ŠKD sa zúčastnili výstavy víťazných prác súťaže Anjel Vianoc v Tatranskej galérii. Deti mali možnosť vidieť výtvory svojich spolužiakov aj žiakov z iných škôl a získať nové inšpirácie.
Práce našich žiakov z 1. oddelenia ŠKD získali krásne 3. miesto v kategórii Základné školy, prvý stupeň. 🏆 Tento úspech je odmenou za ich kreativitu a snahu.
Vernisáž bola skvelou príležitosťou predstaviť detské výtvarné práce verejnosti.
👏 Gratulujeme všetkým malým umelcom. 💛
