Žiaci tried 1.D a 3.C si dnes užili pravú zimnú atmosféru ❄️.
Konečne sme sa dočkali ukážkovej zimy so snehovou nádielkou, z ktorej sa tešili najmä deti 👧🧒. Sánkovanie bolo príjemnou príležitosťou na pohyb na čerstvom vzduchu 🛷🏃♂️ a zároveň milým návratom do školských dní po zimných prázdninách.
Deti si čas strávený s kamarátmi 👫 vychutnali aj napriek štipľavému mrazu 🥶, ktorý im sfarbil líčka 😊❄️.
